مثل های ترکی تلگرام

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۳۴:۴۷
مثل های ترکی تلگرام
17 نوامبر 2015 ... ۷- Balık etli (بالیک اِتلی). معنا: گوشت ماهی در زبان ترکی استانبولی این اصلاح برای خانمی استفاده می‌شود که بسیار لاغر است و گوشت کمی بر روی استخوان‌های خود دارد. در توصیف دختران لاغر نیز این ضرب المثل استفاده می‌شود.
به کوشش عباس جوادی - Türki Meseller - Azeri Turkish Proverbs collected by Abbas Djavadi.
ضرب المثل ها نمونه هایی مشخص و برجسته از فرهنگ عامیانه اند که گاه در نثری کوتاه و آهنگین و گاه در مصرعی یا بیتی به شکلی فشرده نمود می یابند. بسیاری از مثل ها چکیده یک تمثیل مفصل یا یک داستان بلند عامیانه اند که در کوتاه ترین و زیباترین شکل ممکن بروز یافته و بر زبان خاص و عام جاری اند. در این برنامه با زبانی داستان ...
ضرب المثل های ترکی استانبولی. ... برای اگاهی از جدید ترین خبرها، دریافت رایگان ویدیوهای راهنما و فایل های مشاوره در کانال تلگرام ما عضو شوید. ضرب المثل های ترکی استانبولی با تصویر. ضرب المثل های ترکی استانبولی با تصویر - 4.2 out of 5 based on 22 votes. امتیاز کاربر: / 22 بد خوب. ضرب ا لمثل ترکی استامبولی.
آ آللاه‌دان اوزولمییه نه اؤلوم یوخدور کسیبیماری که امیدش را از خدا قطع نکرده نمی‌میرد آت آلمامیش آخیر چکیر.
این برنامه کامل و رایگان است ***با ضرب المثل همیشه حرفی برای گفتن داشته باشید.ضرب المثل در هر زبانی، بازگو کننده تاریخ و فرهنگ آن زبان می باشد. نرم افزار «ضرب المثل های ترکی»، شامل 115 ضرب المثل شیرین وزیبا به همراه ترجمه ی فازسی آن می باشد. لطفا با نظرات خوبتان مارا حمایت کنید.تشکرویژگی‌های برنامه:
بانک ضرب المثل های ترکی ضرب المثل ضرب المثل های ایرانی , ضرب المثل با معنی , ریشه ضرب المثل , ضرب المثل های محلی , ضرب المثل ترکی , ضرب المثل ترکی با معنی , ضرب المثل ترکی آذری , ضرب المثل های ترکی قدیمی ,

خوش آمدید

بستن